Časté dotazy

t

Co obsahuje vapovací set?

Nádržku neboli cartridge, která využívá revoluční keramickou technologii, jež zajišťuje optimální zahřívání s ohledem na kvalitu a chuť inhalovaného aerosolu. Dále CBD, CBG, CBC, CBN, CBDV a další exotické a legální kanabinoidy včetně přírodních terpenů. Směs je vytvořena na bázi kombinace vysokého obsahu jednotlivých kanabinoidů. Tyto látky jsou maximálně účinné, pokud se absorbují přes plíce, a vaporizační technologie tak poskytuje šetrnější cestu, jak toho docílit.

t

V čem je vaporizér TOKE lepší oproti konkurenčním produktům?

Naše vaporizéry používají technologii CCELL, která zahřívá náplň radiálně, čímž snižuje její viskozitu a zlepšuje tak proud aerosolu. Porézní keramické jádro zajišťuje průběžný přísun liquid pro odpařování, a to také u náplní s vysokou viskozitou. Vysoký výkon je okamžitý od prvního potáhnutí, bez nutnosti „rozehřátí“ a se stálým zachováním požadované chuti.

t

Jak se vaporizér nabíjí a jak dlouho vydrží nabitý?

Nabíjecí modul našroubujete na baterii a vsunete do USB portu. LED indikátor signalizuje nabíjení. Jakmile zabliká a poté přestane svítit, je nabito. Při průměrném užívání vaporizéru pro 10 – 20 potahů denně vydrží baterie nabitá 3–5 dní. Samotné nabíjení trvá zhruba 90 minut.

t

Jak se vaporizér užívá?

Vapovací cartridge našroubujete pomocí závitu na baterii, jednoduše přiložíte zařízení k ústům a potáhnete. Tepelná soustava se zahřeje, přetvoří zlomek kapaliny na aerosol a ten je vdechnut pouze do úst tak, že dojde ke vstřebání přes plicní sklípky a poté krevním řečištěm do lidského těla.

t

Jak docílím maximálního požitku při vapování?

Inhalujte stabilně po dobu 3 až 5 sekund. Není třeba vdechovat nijak zvlášť silně, ale spíše přirozeně s kratšími nádechy. Dlouhá a silná inhalace může vést ke zhoršení chuti a snížení účinku.

t

Je možné se pomocí vaporizéru tzv. „zkouřit“?

Ne. Produkty TOKE neobsahují THC, které by vám mohlo způsobit zážitek (ať už příjemný či naopak) podobný kouření marihuany.

Máte další otázky?

Napište nám na info@toke.cz