O nás

Roky zájmu o konopí nám dovolily poznat a částečně i pochopit podstatu této léčivé byliny. Její účinky nám učarovaly, usnadnily nám náš každodenní život a pomohly nám i k lepšímu poznání sebe sama. Během naší cesty jsme dospěli k názoru, že mnohé věci chceme dělat jinak než ostatní. Později jsme dokonce nabyli přesvědčení, že je naším posláním se o to pokusit. Že se prostě musíme pokusit rozšířit pozitivní vliv konopí dál a navíc v takové formě, kterou považujeme za správnou. Proč? Kdyby pro nic jiného, tak aspoň proto, aby se nezkušení uživatelé vyhnuli slepým uličkám, kterých jsme sami prošli bezpočet. Aby reputaci konopí neurčovaly produkty, jejichž jediným účelem je profit. A aby konopí nakonec pomohlo všem, kdo jeho pomoc potřebují.

Proto dnes přicházíme s tím, co považujeme za zlatý standard v užívání kanabinoidů. Spojení prastaré tradice studia léčivých bylin s moderním výzkumem nám totiž umožnilo vybrat si z darů přírody jen ty nejlepší. A vytrvalý důraz na detail pak zajistil, že se produkty TOKE odlišují nejen svojí jedinečnou recepturou, ale také podáním, které je snadné jako nádech a výdech.

Při tvorbě produktů se vždy řídíme těmito zásadami:

  1. Žádné nesmysly: Složení produktů je založené na vědeckém poznání o konopí a všechny složky v nich mají konkrétní účel. Produkty neobsahují nic zbytečného, nejsou v nich žádné náhražky či vycpávky, a mají takovou kvalitu, abychom je my sami chtěli užívat každý den.
  2. Žádné pohádky: Tvrdíme jen to, co máme podložené. Pokud něco nevíme, nebojíme se to narovinu přiznat.
  3. Fér jednání i cena: Používáme prémiové suroviny a nebojíme se nechat si za ně adekvátně zaplatit. Zároveň dbáme na to, aby po cestě od pěstitele až k uživateli všichni dostali slušnou odměnu.
  4. Legální znamená legální: Na “legálním” trhu s konopím je dnes ještě naprostá většina výrobků v takzvané šedé zóně. To znamená, že ve skutečnosti tak docela legální nejsou, ale díky různým trikům není přímo ilegální je prodávat. To sice zajišťuje jakous takous dostupnost konopí potřebným, ale povětšinou to znemožňuje kontrolu kvality, a tím i veškerou ochranu spotřebitele. Naše produkty jsou stoprocentně legální, jsou notifikované či registrované na patřičných místech a mají ambici stát se příkladem dobré praxe pro ostatní výrobce. Na konopí není nic nemorálního ani špatného, takže není důvod, aby konopné produkty balancovaly na hraně mezi legálním a černým trhem.